Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9

Brillantring zus. ca. 1,50 ct

Platin 950, RW 56, 38,3 g, Tragespurenøp38

10.12.2020 - 14:03

Dosažená cena: **
EUR 2.816,-
Vyvolávací cena:
EUR 2.200,-

Brillantring zus. ca. 1,50 ct

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní grafika, koberce
Datum: 10.12.2020 - 14:03
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 04.12.-10.12.2020