Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 16

Brillantring zus. ca. 2,85 ct

Platin 950, ein Altschliffbrillant ca. 1,30 ct, kleinere Altschliffbrillanten zus. ca. 1,55 ct, RW 49, 10,5 gøp10

10.12.2020 - 14:05

Vyvolávací cena:
EUR 5.500,-

Brillantring zus. ca. 2,85 ct

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní grafika, koberce
Datum: 10.12.2020 - 14:05
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 04.12.-10.12.2020