Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 76

Wiener Spätbiedermeier Konfektschale um 1853

Silber, godronierter Sockel und Schale, Balusterschaft, Rand und Spiegel mit Blütendekor, Wiener Amtspunze 1853, verschlagene Meistermarke FS, Höhe ca. 14 cm, Durchmesser ca. 17 cm, ca. 209 g øS209

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-27

10.12.2020 - 14:25

Dosažená cena: **
EUR 256,-
Vyvolávací cena:

+43-662-871671-27

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní grafika, koberce
Datum: 10.12.2020 - 14:25
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 04.12.-10.12.2020