Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 114

Barockpferd, Entwurf Karin Jarl-Sakellarios 1937, Augarten, Wien um 1980

Porzellan, weiß, glasiert, Modellnummer 1732, geprägt Made in Austria J, unterglasurblaue Marke, Höhe ca. 26 cm, Gebrauchsspuren

Expert: Mag. Marion Noisternig Mag. Marion Noisternig
+43-662-87 16 71-14

10.12.2020 - 14:38

Dosažená cena: **
EUR 243,-
Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-14

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní grafika, koberce
Datum: 10.12.2020 - 14:38
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 04.12.-10.12.2020