Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 116

Steigender Hengst, Entwurf Hugo Meisel, Ausführung Rosenthal, Selb 1960er-Jahre

Porzellan, weiß, glasiert, am Stand Modellnummer 1047-33, bezeichnet H. MEISEL, unterglasurgrüne Marke, Höhe ca. 33 cm, Gebrauchsspuren

Expert: Mag. Marion Noisternig Mag. Marion Noisternig
+43-662-87 16 71-14

10.12.2020 - 14:38

Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-14

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní grafika, koberce
Datum: 10.12.2020 - 14:38
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 04.12.-10.12.2020