Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 118

Rotkehlchen, Blaumeise und Gimpel, Rosenthal, Classic Rose Collection, letztes Viertel 20. Jahrhundert

Porzellan, naturalistisch staffiert, Modellnummern 1743,1741 und 574, Entwerfer: zweimal Fritz Heidenreich 1941, einmal Theodor Kärner 1920, Firmenmarke, Höhe von 11 bis 15,2 cm, Gebrauchsspuren

Expert: Mag. Marion Noisternig Mag. Marion Noisternig
+43-662-87 16 71-14

10.12.2020 - 14:39

Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-14

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní grafika, koberce
Datum: 10.12.2020 - 14:39
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 04.12.-10.12.2020