Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 220

Max Angerer *

(Schwaz, Tirol 1877-1955) Am Achensee, signiert unten rechts: M. Angerer, Öl auf Karton, ca. 16,5 x 23,5 cm, gerahmt, kleines nadelkopfgroßes Loch bildmittig

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

10.12.2020 - 15:13

Dosažená cena: **
EUR 576,-
Vyvolávací cena:

Max Angerer *

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní grafika, koberce
Datum: 10.12.2020 - 15:13
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 04.12.-10.12.2020