Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 229

Ernst Schubert *

(20. Jahrhundert) Berbauernhaus mit Wildem Kaiser bei St. Johann in Tirol, signiert und bezeichnet unten links: Ernst Schubert/St. Johann i. Tirol, Öl auf Karton, ca. 40 x 47 cm, leicht beschädigter Rahmen, verschmutzt

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

10.12.2020 - 15:18

Dosažená cena: **
EUR 1.088,-
Vyvolávací cena:

Ernst Schubert *

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní grafika, koberce
Datum: 10.12.2020 - 15:18
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 04.12.-10.12.2020