Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 233

Deutsche Schule um 1500, Nachfolge des 19. Jhdts.?

Porträt des Humanisten Konrad Celtis (Konrad Pichel), von Kaiser Friedrich III. 1487 zum Poeta laureatus gekrönt (Wipfeld bei Würzburg 1459-1508 Wien), unten beschriftet: der Name jetzt unlesbar: ... altes Porträt geb. zu Wipfeld am 1ten Feb. 1489 gest. in Wien am 3ten Feb. 1508, Öl auf Leinwand, alt doubliert, ca. 26 x 20 cm, Retuschen, ungerahmt

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-27

10.12.2020 - 15:17

Vyvolávací cena:

+43-662-871671-27

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní grafika, koberce
Datum: 10.12.2020 - 15:17
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 04.12.-10.12.2020