Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 238

Ignaz Ellminger

(Währing bei Wien 1843-1894 Wien) Am Seeufer, signiert unten links: I. Ellminger, rechts unten Nachlassstempel, rückseitig betitelt: Badeplatz, Öl auf Holz, ca. 13 x 26,5 cm, vergoldeter Stuckrahmen, dieser beschädigt

Provenienz:
Kunst-Auktion Wien, 25. - 26. Feb. 1907, Anton Stöckl, u. a. Nachlaß Prof. Ig. Ellminger, aus dem Katalog Nr. 222

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-27

10.12.2020 - 15:19

Dosažená cena: **
EUR 768,-
Vyvolávací cena:

Ignaz Ellminger

Provenienz:

+43-662-871671-27

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní grafika, koberce
Datum: 10.12.2020 - 15:19
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 04.12.-10.12.2020