Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 242

Deutsche Schule, 17. Jahrhundert

Adelige Gesellschaft am und auf dem Wasserarm eines Sees vor Kirche mit Schlossportal und Häusern vor Bäumen, Öl auf Leinwand, kaschiert auf Pressplatte, ca. 66 x 99,5 cm, gerahmt, Retuschen, Krakelee, verschmutzt

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-27

10.12.2020 - 15:20

Vyvolávací cena:

+43-662-871671-27

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní grafika, koberce
Datum: 10.12.2020 - 15:20
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 04.12.-10.12.2020