Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 249

Leon Abramowicz *

(Czernowitz 1889-1978 Wien) Hausfrau bei der Arbeit, unbezeichnet und ohne Nachlassstempel, Öl auf Papier, kaschiert auf Leinwand, ca. 62 x 44 cm, Leinwand leicht wellig, rückseitig Blasenbildungen, kleine Farbfehlstellen

Provenienz:
Nachlass Sammlung Dr. Karl Heinz Ritschel, Salzburg.

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

10.12.2020 - 15:23

Dosažená cena: **
EUR 576,-
Vyvolávací cena:

Leon Abramowicz *

Provenienz:

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní grafika, koberce
Datum: 10.12.2020 - 15:23
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 04.12.-10.12.2020