Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 258

Leon Abramowicz *

(Czernowitz 1889-1978 Wien) Blumen- und Früchtestillleben, rückseitig Klebeetikett Prof. Dr. Karl Heinz Ritschel, WVNr. X 154, mit Nachlassstempel, Öl auf Papier, kaschiert auf Leinwand, ca. 62 x 43 cm, beschädigter Rahmen, restaurierte Einrisse

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

10.12.2020 - 15:30

Dosažená cena: **
EUR 960,-
Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Leon Abramowicz *

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní grafika, koberce
Datum: 10.12.2020 - 15:30
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 04.12.-10.12.2020