Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 265

Hugo Baar

(Neu Titschein 1873- 1912 München) zugeschrieben Winterlandschaft mit Bildstock, signiert unten links (teilweise etwas verwischt, das zweite ‚a‘ als solches nicht mehr lesbar): Hugo Baar, Pastell auf Papier, kaschiert auf Keilrahmen, ca. 41,5 x 34 cm, gerahmt, Kratzspur am rechten Rand

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

10.12.2020 - 15:28

Dosažená cena: **
EUR 640,-
Vyvolávací cena:

Hugo Baar

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní grafika, koberce
Datum: 10.12.2020 - 15:28
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 04.12.-10.12.2020