Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 273

Wilhelm Kaufmann *

(Wien 1895-1975) Bunter Blumenstrauß in runder Vase, signiert unten rechts: Wilhelm/Kaufmann, Mischtechnik auf grauem Papier, ca. 50,5 x 60,5 cm, gerahmt

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

10.12.2020 - 15:31

Vyvolávací cena:
EUR 340,-

Wilhelm Kaufmann *

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní grafika, koberce
Datum: 10.12.2020 - 15:31
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 04.12.-10.12.2020