Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 278

Hans Fronius *

(Sarajewo 1903-1988 Wien) Kunstmappe: "Parabeln" 12 Radierungen (Ausgabe A), jeweils unten rechts signiert und datiert: 74, Exemplarnr. 80/100, Edition G. und Edition Tusch, Wien 1975, je ca. 18 x 25 cm bzw. 25 x 18 cm, Blattgröße je ca. 53,5 x 39 cm, Leinenmappe, Schutzkarton

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

10.12.2020 - 15:32

Dosažená cena: **
EUR 704,-
Vyvolávací cena:

Hans Fronius *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní grafika, koberce
Datum: 10.12.2020 - 15:32
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 04.12.-10.12.2020