Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 283

Günter Brus *

(Ardning, Steiermark, 1938 geb.) Das Rad wurde erfunden, um Rädertierchen zu kreuzigen, signiert unten rechts: Brus, Radierung/Aquatinta auf Arches, mit Prägestempel Kurt Zein, Nr. 77/345, Plattengröße ca. 39 x 29 cm, Blattgröße ca. 65 x 49,5 cm, Knickspuren (an den Rändern stärker)

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

10.12.2020 - 15:34

Dosažená cena: **
EUR 410,-
Vyvolávací cena:

Günter Brus *

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní grafika, koberce
Datum: 10.12.2020 - 15:34
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 04.12.-10.12.2020