Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 290

Unbekannter Künstler, Mitte 19. Jahrhundert

Galante Szene: "Fischer" und zwei badende Damen, kolorierte Kreidelithografie, Mitte 19. Jahrhundert, ca. 46 x 37 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Dr. Erhard Koppensteiner Dr. Erhard Koppensteiner
+43-662-87 16 71

10.12.2020 - 15:36

Dosažená cena: **
EUR 230,-
Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní grafika, koberce
Datum: 10.12.2020 - 15:36
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 04.12.-10.12.2020