Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-106727/0002

Emailteller,

China, 19. Jh., bunt gemalte Darstellung von Antiquitäten, Dm. 16,5 cm, bestoßen, Risse, Email ausgesplittert

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

02.12.2020 - 15:24

Vyvolávací cena:

Emailteller,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 02.12.2020 - 15:24
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online