Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-107914/0002

Relief Hl. Familie,

2. Hälfte 19. Jh., Jesus als knabe dargestellt, von Maria und einem Engel geleitet, danaben sitzt Josef, Gipsguss, ovel, gerahmt hinter gewölbtem Glas, 31 x 23 cm, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

02.12.2020 - 15:15

Vyvolávací cena:

Relief Hl. Familie,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 02.12.2020 - 15:15
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online