Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-107797/0002

Erhard und Söhne, Schmuckschatulle,

Messing vergoldet, reliefiert, mit Putti zwischen floralem Dekor, innen Holz, 2 Fächer, 14 x 10 x 4,5 cm, gemarkt, Gebrauchsspuren, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

02.12.2020 - 15:16

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 02.12.2020 - 15:16
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online