Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-107797/0018

Paar Kerzenleuchter,

Messing vergoldet, Balusterschaft, Höhe 30,5 cm, berieben, Gebrauchsspuren, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

02.12.2020 - 15:22

Vyvolávací cena:

Paar Kerzenleuchter,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 02.12.2020 - 15:22
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online