Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025271/0019

Jef Louis van Leemputten

(Werchter, Belgien 1865-1948) Hühner vor einer weiten Landschaft, signiert: J. L. van Leemputten, datiert: 1874, Öl auf Holz, ca. 24 x 34,5 cm, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

09.12.2020 - 15:04

Vyvolávací cena:

Jef Louis van Leemputten

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 09.12.2020 - 15:04
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online