Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025176/0001

Anton Kitzmüller *

(Linz 1966 geb.) Sonnenblumen, signiert: Kitzmüller, datiert: (19)97, Öl auf Leinwand, ca. 50 x 34 cm, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

09.12.2020 - 15:14

Vyvolávací cena:

Anton Kitzmüller *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 09.12.2020 - 15:14
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online