Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025486/0007

Bartholomäus Stefferl d. Ä.

(Raskotec 1869-1934 Graz) Von Bäumen gesäumter Weg, signiert und datiert: B. Stefferl d. Ä. 1929, Öl auf Leinwand auf Karton, ca. 42 x 47 cm, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

09.12.2020 - 15:18

Vyvolávací cena:

Bartholomäus Stefferl d. Ä.

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 09.12.2020 - 15:18
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online