Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025506/0002

Lluis Barba *

(Barcelona 1952 geb.) Ohne Titel, handsigniert: Barba, nummeriert: 23/50, Farblithographie-Mischtechnik (mit Glitzerpartikeln), Blattgröße ca. 50 x 70 cm, verglast (Plexigals), gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

09.12.2020 - 15:31

Dosažená cena: **
EUR 170,-
Vyvolávací cena:

Lluis Barba *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 09.12.2020 - 15:31
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online