Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025507/0002

Franz Xaver Jung-Ilsenheim *

(Wien 1883-1963 Salzburg) Prähistorische Dschungelszene mit Säbelzahntiger und Mastodon, signiert: Jung-Ilsenheim, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 29 x 42 cm, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

09.12.2020 - 15:14

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Franz Xaver Jung-Ilsenheim *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 09.12.2020 - 15:14
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online