Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025525/0002

Maler des 20. Jahrhunderts

Winterliches Eisvergnügen, signiert: N Meyer, Öl auf Holz, ca. 24 x 30 cm, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

09.12.2020 - 15:28

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Maler des 20. Jahrhunderts

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 09.12.2020 - 15:28
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online