Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025444/0006 -

Josef Feid

(Wien 1806-1870 Weidling) Der Traunfall bei Roitham, signiert: J. Feid, datiert: Aug. (18)37, betitelt: Traunfall, Bleistift auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 22,5 x 29 cm, verglast, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

09.12.2020 - 15:46

Vyvolávací cena:

Josef Feid

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 09.12.2020 - 15:46
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online