Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025517/0001

Emma Johanna Vögeli

(Ravensburg 1859-1914 Zürich) Das Forum Romanum in Rom, monogrammiert: E. V., ortsbezeichnet und datiert: Rom. 1900., rückseitig signiert und bezeichnet: Emma Vögeli fec. XII/1900 Rom., Aquarell auf Papier, ca. 18 x 25 cm, verglast, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

09.12.2020 - 15:47

Vyvolávací cena:

Emma Johanna Vögeli

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 09.12.2020 - 15:47
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online