Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025538/0009

W. E. van Rolland *

(Maastricht 1926 geb., tätig in Wien) Ländliche Idylle, signiert: W. E. van Rolland, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 14,7 x 30 cm, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

09.12.2020 - 15:35

Vyvolávací cena:

W. E. van Rolland *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 09.12.2020 - 15:35
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online