Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025352/0032

Ferdinand Ehricht (Erich) d. J.

(geb. 1785, tätig um 1825 in Wien) Bachlandschaft, signiert: F Ehricht, Gouache auf Papier, ca. 9 x 7,5 cm, verglast, blattvergoldeter Rahmen

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

09.12.2020 - 15:46

Vyvolávací cena:

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 09.12.2020 - 15:46
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online