Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025503/0006

Hermann Haider *

(Linz 1938 geb.) Nordostisches Volksgut (?), signiert: H. Haider, datiert: 12. 1964, betitelt, gewidmet, Mischtechnik, auf Papier, Blattgröße ca. 41 x 28,5 cm, verglast, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

09.12.2020 - 15:36

Vyvolávací cena:

Hermann Haider *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 09.12.2020 - 15:36
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online