Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025327/0053

Alfred Kubin *

(Leitmeritz 1877-1959 Zwickledt/OÖ) Burg Weinstein, im Druck signiert (ligiert): A Kubin, Lichtdruck, ca. 43 x 33 cm, im oberen Bereich fleckig, verglast, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

09.12.2020 - 15:10

Vyvolávací cena:

Alfred Kubin *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 09.12.2020 - 15:10
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online