Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025175/0009 -

Oskar Laske *

(Czernowitz 1874-1951 Wien) Oase, handsigniert: O. Laske, nummeriert: 43/120, Radierung, Druckplattengröße ca. 19 x 21,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

09.12.2020 - 15:20

Vyvolávací cena:

Oskar Laske *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 09.12.2020 - 15:20
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online