Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025175/0010 -

Ludwig Heinrich Jungnickel *

(Wunsiedel 1881-1965 Wien) Kriegshund Prinz, Lithographie in Farbe, im Stein monogrammiert: L. H. J, Passepartout-Ausschnitt ca. 29,5 x 26,5 cm, verglast, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

09.12.2020 - 15:30

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Ludwig Heinrich Jungnickel *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 09.12.2020 - 15:30
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online