Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025340/0019 -

Eduard Zetsche

(Wien 1844-1927) Burgruine Weitenegg bei Melk, signiert: Ed. Zetsche, undeutlich datiert, Aquarell und Deckweiß auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 23 x 31,3 cm, verglast, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

09.12.2020 - 15:31

Vyvolávací cena:

Eduard Zetsche

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 09.12.2020 - 15:31
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online