Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-024691/0023 -

Gernot Schauer *, 3 Bilder:

(Wolfsberg, Kärnten, 1940 geb.) Ohne Titel, jeweils handsigniert und datiert: Schauer (19)97, Druckgraphiken in Farbe, ca. 78 x 57 cm, jeweils verglast, gerahmt (3)

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

09.12.2020 - 15:31

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Gernot Schauer *, 3 Bilder:

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 09.12.2020 - 15:31
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online