Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025018/0001 -

Ludwig Schwarzer *

(Wien 1912-1989 Linz) Dreiseithof in Oberösterreich, signiert: L. Schwarzer, Öl auf Leinwand, ca. 72 x 100 cm, gerahmt (SLS)

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

09.12.2020 - 15:12

Dosažená cena: **
EUR 2.600,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Ludwig Schwarzer *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 09.12.2020 - 15:12
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online