Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025073/0002

Hanns Kobinger *

(Linz 1892-1974 Gramastetten) Krippenszene, handsigniert: H. Kobinger, datiert: (19)67, bezeichnet: Unbekannter Meister rheinl.-französ. Holzschnitt, Holzschnitt auf Papier, Stockgröße ca. 33,5 x 26,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

09.12.2020 - 15:21

Vyvolávací cena:
EUR 90,-

Hanns Kobinger *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 09.12.2020 - 15:21
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online