Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025130/0011

Monogrammist des 20. Jahrhunderts

Dame mit Pferd, monogrammiert und datiert: M 84., Öl auf Leinwand, ca. 88 x 78 cm, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

09.12.2020 - 15:32

Vyvolávací cena:

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 09.12.2020 - 15:32
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online