Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025190/0010

Aurel Bernath *

(Marcali 1895-1982 Budapest) Dorfansicht, monogrammiert (ligiert): A B., Pastellkreide auf Papier, Blattgröße ca. 40 x 47,5 cm, verglast, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

09.12.2020 - 15:38

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Aurel Bernath *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 09.12.2020 - 15:38
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online