Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025275/0002

Hubert Muthspiel *

(Linz 1940 geb.) Abendstimmung mit der Kirche Santa Maria della Salute in Venedig, signiert: Muthspiel, datiert: (19)80, Öl auf Leinwand, ca. 60 x 80 cm, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

09.12.2020 - 15:38

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Hubert Muthspiel *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 09.12.2020 - 15:38
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online