Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025329/0064

Josef Fischnaller *

(Pfeffersberg/Südtirol 1927- 2006 Linz) Harlekine, handsigniert: Josef Fischnaller, bezeichnet: Linolschnitt., Linolschnitt in Farbe, Druckplattengröße ca. 30,5 x 22 cm, verglast, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

09.12.2020 - 15:08

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Josef Fischnaller *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 09.12.2020 - 15:08
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online