Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025441/0001

Franz Xaver Weidinger *

(Ried im Innkreis 1890-1972 Bad Ischl) Stillleben mit Rosen, signiert: F. X Weidinger, Öl auf Holz, ca. 35 x 35,5 cm, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

09.12.2020 - 15:27

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Franz Xaver Weidinger *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 09.12.2020 - 15:27
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online