Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025491/0001

Burchard Theodor Paets

(Niederlande 1872-1938) Gracht in Amsterdam, signiert: B. Th. Paets, Öl auf Leinwand, ca. 35 x 52 cm, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

09.12.2020 - 15:25

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Burchard Theodor Paets

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 09.12.2020 - 15:25
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online