Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-049299/0004

Diamantring zus. ca. 0,30 ct

Weißgold 585, Brillanten, Achtkantdiamant tlw. im Altschliff, 7,2 g, RW 50øg7

Expert: Günter Eichberger Günter Eichberger
+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

14.01.2021 - 15:02

Vyvolávací cena:
EUR 380,-

Diamantring zus. ca. 0,30 ct

+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 14.01.2021 - 15:02
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online