Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-049238/0001

Brillantgarnitur zus. ca. 1,75 ct

Gold Weißgold 750, best. aus: Anhänger, Halskette, Gold 585, Länge ca. 42 cm, 2 Ohrclips, Stifte, 22,6 gøg22

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

14.01.2021 - 15:19

Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 14.01.2021 - 15:19
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online