Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-106673/0049

Demel Geschenkkarton mit Tragantfigur, Krampus holt sich unfolgsames Kind,

Anfang 20. Jh., Krampus Tragant, schwarzer Plüsch und Papierflügel, Kind in Papierbutte aus Tragant, Kopf des Kindes beschädigt, 10 x 6,5 x 15,5 cm, Altersschäden, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

10.12.2020 - 16:31

Dosažená cena: **
EUR 1.500,-
Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 10.12.2020 - 16:31
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online