Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-107635/0001

Viechtauer Schalbennest,

Anfang 20. Jh., Holz geschnitzt, bunt gefasst, Eltern und drei Junge im Nest, ca. 17 x 15 cm, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

10.12.2020 - 16:15

Dosažená cena: **
EUR 950,-
Vyvolávací cena:

Viechtauer Schalbennest,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 10.12.2020 - 16:15
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online